+48 91 43 48 106

Spis treści

Prosimy o zapoznanie się z ważnymi infomacjami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych i korzystania z naszej strony www.

W Operze na Zamku w Szczecinie został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Jest to osoba, z którą możesz się skontaktować mailowo w sprawach  dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z twoich praw w związku z przetwarzaniem danych.

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Usługa „Newsletter Opery na Zamku w Szczecinie” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z wydarzeniami dotyczącymi Opery na Zamku w Szczecinie.

  • Korzystanie z usługi „Newsletter Opery na Zamku w Szczecinie” jest dobrowolne i bezterminowe.
  • W celu świadczenia usługi „Newsletter Opery na Zamku w Szczecinie” Opera na Zamku w Szczecinie pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
  • Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są poniżej: "Instrukcje dla subskrybentów Opery na Zamku w Szczecinie" oraz„Polityka prywatności”.
  • Administratorem danych jest Opera na Zamku w Szczecinie, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Korsarzy 34 70-540 Szczecin. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Operę wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter Opery na Zamku w Szczecinie”. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter Opery na Zamku w Szczecinie”.